czwartek, 17 maja 2012

Majowa porcja lektur, odsłona 1 plus zapowiedź ROZDAWAJKI:)

W maju trochę przystopowałam z pozycjami książkowymi, gdyż mam ich jeszcze sporo w zapasie i chcę terminowo wywiązać się z wszystkich zobowiązań. Ale kilka nowych książek pojawiło się w mojej biblioteczce i oto mam przyjemność je zaprezentować:)


I tak:

"Coaching doskonały" pod red. Jonathana Passmore'a - wyd. Muza (do życia zawodowego się przyda:) )
"Las. Pytania i odpowiedzi" Paweł Fabijański - wyd. Muza
"Maja poznaje świat 2" Magdalena Zarębska - wyd. Skrzat
"Strasznie trudne wierszyki" + audiobook Izabela Mikrut - wyd. Skrzat

I jeszcze jedna paczuszka:


A w niej:

"Tajfun" Charles Cumming
"Ukryty człowiek" Charles Cumming
Obie książki z Wydawnictwa Enigma, które niedawno zaproponowało mi współpracę recenzencką, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło. I jestem niezmiernie ciekawa tych dwóch pozycji:)

................................................................................................................................................................

A od poniedziałku, codzienny BlogTour z czasopismem "Coś na progu". Od poniedziałku do piątku będę wrzucała post związany z tym właśnie pismem i wystarczy zostawić komentarz, aby wziąć udział w losowaniu egzemplarza tego kryminalno-horrorowatego dwumiesięcznika wraz z zakładką.
Zapraszam:)))
2 komentarze:

  1. będę czekać na rozdawajkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień dobry. Jestem ciekawa "Strasznie trudnych wierszyków". A wydawnictwa enigma nie znam. Mam nadzieję, że nazwa nie stygmatyzuje wyboru wydawanych książek, bo nie każdy dziwność w książkach lubi. Miłego (wreszcie słonecznego) dnia

    OdpowiedzUsuń