czwartek, 4 października 2012

Wyniki konkursu blogowego do 100 000 razy sztuka:)

Kochani,
przede wszystkim dziękuję wszystkim za udział w konkursie, za zaangażowanie, pomysłowość, inwencję twórczą. Chyba nie nadaję się do jurorowania, gdyż ogromnie ciężko było mi zdecydować się na wybór trzech zwycięskich prac, uwierzcie, to bardzo niewdzięczne zadanie.

Dlatego pomagały mi w tym:
Agnieszka Gil, moja serdeczna koleżanka "po piórze".
Sylwia Szymkiewicz-Borowska i Kasia Pessel, blogerki, czytelniczki, moje przyjaciółki, od lat towarzyszące mi w mojej drodze twórczej:)

Sama chyba nie dałabym rady wybrać trzech Zwycięzców. Oczywiście, nie obyło się bez jurorskich "zgrzytów", ale koniec końców nasze typy się pokryły (przynajmniej w większości).

I tak więc, paka nr 1 wędruje do... Jasmine za list do wuja:Paka nr 2 poleci do Alison za opowieść o sparaliżowanym mężczyźnie:


Paka nr 3 wędruje do Klementynki za opowieść o chomiczku Zdzisławie:
Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję, na adresy do wysyłki PAK czekam pod moim mailem agnieszka.loniewska@gmail.com

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za udział i zapraszam do obserwowania bloga Czytajmy Polskich Autorów, tam wkrótce nowe konkursy, będzie, między innymi, do wygrania moja trylogia "Zakręty losu". No i oczywiście czekam na Wasze komentarze na tym blogu:)))

10 komentarzy:

 1. I ja gratuluję. jolaKwiatkowska

  OdpowiedzUsuń
 2. Szok normalnie! Ile książek! Ślicznie dziękuję. Cieszę się, że mój chomiczek został doceniony :D Jejku, w życiu tyle książek nie wygrałam. Siostra śmieje się w smsie, że chyba dziś nie usnę :) To prawda. Dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. a jakie byly kryteria oceny?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem co powiedzieć... po prostu mnie zatkało. Bardzo, bardzo dziękuję! I oczywiście gratuluję pozostałym!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom:)

  OdpowiedzUsuń