Zapowiedź wydawnictwa Oficynka "Strzeż się psa" Izabela Szolc

Strzeż się psaIzabela SzolcSeria: ABC

Format: 124x194, oprawa miękka

Premiera: 23 września 2011 r.

ISBN: 978-83-62465-34-7

Cena det.: 25 złPierwszy taki psi kryminał w Polsce!

Kiedy my, ludzie, śpimy sobie spokojnym snem lub roztrząsamy zwykłe nudne ludzkie sprawy, w świecie psów toczy się walka na śmierć i życie. Bo psy z honorem codziennie stają w naszej i własnej obronie, narażając swoje życie i pełną miskę. Kiedy więc na pewnym osiedlu zaczyna się dziać źle, do akcji wkracza nastawiony do życia ironicznie i z dystansem bloodhound Albrecht o szlachetnym rodowodzie detektywistycznym. Tak więc kryminaliści strzeżcie się psa, bo on nie zna litości!

Izabela Szolc – autorka kilkunastu powieści i opowiadań. Do jej najbardziej znanych tekstów należą powieści: Ciotka małych dziewczynek, Hebanowy świat oraz seria o komisarz Annie Hwierut. Jest ambasadorką wegetarianizmu w Polsce. Uwielbia psy i koty. W przyszłości chce założyć azyl dla zwierząt, dziś aktywnie walczy o polepszenie ich losu. Tantiemy z książki w całości przeznaczyła na fundację Viva! Książka ta jest hołdem złożonym przez nią psiej inteligencji.
 
"Książka Izy daje ciepełko, uśmiech i zawiera szereg innych koniecznych do życia przypraw: humor oraz odniesienia do kina i literatury. To świetna zabawa intelektualna”
 Małgorzata Kalicińska

Komentarze

 1. coś czuję, że to będzie kolejna interesująca pozycja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiedź?
  O rany czytałam o tej książce, ale nie spojrzałam na daty, a to numer, pan Kazimierz przysłał mi prezent w postaci tejże ksiązki :)
  Nie czytałam żadnej powieści tej autorki, ale mam ogromną ochotę, mam nadzieję, że mnie nie rozczaruje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Psi kryminał? Pozytywny komentarz Gosi Kalicińskiej? Biorę to...:-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kobieta awaria :) Nowa książka pisze się :D

Moja Jagoda daje do wiwatu :)

Tak to z facetami bywa...