Rozwiązanie konkursu blogowego w związku z magiczną liczbą 40 000:)

Wiecie co?
Chyba przestanę organizować konkursy. Bo to za dużo stresu mnie kosztuje. Jak mogę wybrać 3 zwycięskie wypowiedzi, skoro wszystkie są świetne, ujmujące, poruszające jakieś czułe struny u czytającego. Do tego bardzo dobrze napisane, trafnie przedstawiając temat.
Ale musiałam wybrać 3 pierwsze miejsca i przy pomocy moich przyjaciółek uczyniłam to. I żałuję, że nie mam więcej nagród, albo, że nie nadeszły tylko trzy odpowiedzi, wówczas miałabym mniejszy problem.

Do rzeczy

nagrody trafią do:

Cyrysia  - nagroda 1

Pandora - nagroda 2

Megii24 - nagroda 3


Dziękuję serdecznie za udział i za Wasze wspaniałe spojrzenie na książkę i jej znaczenie w Waszym życiu.

Gratuluję wszystkim uczestniczkom! :) 

Adresy do wysyłki proszę wysłać na mojego maila. 

Komentarze

 1. Jejku normalnie szok a ja już się psychicznie nastawiłam na porażkę a tu takie miłe zaskoczenie. Hura! Idę taniec radości odprawić:-)
  Dziękuję i gratuluje pozostałym :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i gratuluję :)
  pandora

  OdpowiedzUsuń
 3. A dlaczego mój wierszyk się dla Pani nie podobał? Czy był gorszy niż to co napisała Cyrysia? A może większe szanse na wygraną miały osoby znane Pani?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ambitna nauczycielko, takie pytanie może zadać każdy, komu tym razem się nie powiodło. Tak jak napisałam, wszystkie prace zrobiły na mnie ogromne wrażenie i najchętniej nagrodziłabym wszystkich, ale nie jest jest to możliwe. A nawiązując do Pani wypowiedzi, żadnej z tych osób nie znam, jeśli już rozmawiamy takimi kategoriami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy odbiera tekst na swój sposób, to jednym podoba się innym już niekoniecznie musi przypaść do gustu. A w konkursach już tak jest, że nie wszyscy zwyciężają.
  Gratuluję Zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom, życzę powodzenia w następnych konkursach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. a poza tym, chyba nie u mnie Pani brała udział w konkursie, przypuszczam, że pomyliła Pani mój konkurs z konkursem ABC na blogu Sabinki.

  OdpowiedzUsuń
 7. no i Agnieszka zasadniczo nie podejmowała decyzji sama. Były głosy aż trzech osób...

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim razie przepraszam. Może istotnie pomyliłam. Chciałam po prostu wygrać Pani książkę, chciałam coś do czytania za darmo zdobyć, bo nie stać mnie na książki niestety.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kobieta awaria :) Nowa książka pisze się :D

Moja Jagoda daje do wiwatu :)

Tak to z facetami bywa...