niedziela, 1 kwietnia 2012

Brudny świat... już blisko:)

Zapomniałam, że dzisiaj 1 kwietnia... ale poniższa wiadomość jest jak najbardziej prawdziwa:)))


Dla tych co pamiętają to szaleństwo z 2009 roku:)

"Brudny świat" ukaże się w 2013 roku, prawdopodobnie wiosną.


Chcecie wiedzieć jakie jest moje życie?

Jak spędzam dni?

Jak spędzam noce?

Czy mam przyjaciół, rodzinę, marzenia, cele?

Wyobraźcie sobie faceta przed trzydziestką, który może mieć wszystko. Co znaczy wszystko? Hm, to może być weekend w najdroższym hotelu w mieście. To może być jednorazowa wycieczka do Vegas i runda po kasynach, zakończona całonocną balangą. To może być każda najpiękniejsza modelka, szczęśliwa, że zwróciłem na nią uwagę. To może być najnowszy model BMW M6, który zrobiony specjalnie dla mnie, będzie miał nawet moje inicjały wygrawerowane na masce.  

Może domyślacie się jak spędzam dni? Próby w studiu nagrań, wywiady, występy w różnego rodzaju talk-show, sesje zdjęciowe, spotkania z fanami, a głównie z fankami, wielotygodniowe trasy koncertowe i wieczne imprezy.

Jak spędzam noce? Zupełnie podobnie jak i dni, może z większym naciskiem na imprezy.

Jestem wokalistą i gitarzystą najbardziej topowego zespołu na świecie. W ciągu dziesięciu lat istnienia zespołu wybiliśmy się po pięciu latach grania w gównianych klubach do przysłowiowego „kotleta”, bądź jako supporty przed bardziej znanymi zespołami. Jednak wierzyłem, że musi nam się udać, dlatego zadecydowałem o zmianie menadżera, zatrudniłem też najlepszego w branży rzecznika prasowego, którego rola była o tyle niewdzięczna, iż często musiał odpowiadać na zarzuty dotyczące nieobyczajnego zachowania członków naszego zespołu.

A od tygodnia w naszym teamie pojawiła się nowa dziewczyna, która pisała najbardziej zajebiste teksty, jakie kiedykolwiek miałem okazję czytać.

To wszystko wpłynęło na gwałtowny rozwój naszej grupy, a ostatni rok nosił symptomy kuli śniegowej. Jedno wydarzenie napędzało drugie. I tak staliśmy się najbardziej popularną grupą rockową na świecie. Nasze krążki już w pierwszym tygodniu sprzedaży osiągały status podwójnej złotej, a potem platynowej płyty. W tym roku zdobyliśmy nagrody Grammy prawie we wszystkich możliwych kategoriach. Niespodziewany sukces trochę uderzył nam do głowy i prasa czerpała z nas codziennie. Tabloidy prześcigały się w informacjach o członkach zespołu Semtex i ich prawie cotygodniowych ekscesach. A nasz rzecznik tylko kręcił głową, ale zawsze potrafił nas fantastycznie wytłumaczyć.

Byłem frontmanem grupy, ode mnie zależało, które kawałki znajdą się na płycie, jaki będzie układ koncertów podczas tournee, byłem też najczęściej zapraszany na różnorakie party, wywiady i sesje. Oprócz tego, że byłem wokalistą, grałem na gitarze, a także komponowałem.

To ja i moje codzienne życie.

To ja, Tommy Cordell, gwiazda rocka.

Witajcie w moim brudnym świecie.

Tak wygląda okładka amerykańskiego wydania, myślę że polska będzie jeszcze lepsza:))
10 komentarzy:

 1. Taki prima aprilis co?
  ładnie tak wkręcać swoich czytelników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj kochana to akurat nie wkręt :) Brudny Świat serio wkrótce zostanie wydany w Polsce :)

   Usuń
 2. ups! cholerna data... zapomniałam. A to najprawdziwsza prawda, właśnie na dniach podpisuję umowę na tę powieść:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem prawda brzmi nieprawdopodobnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale, już jakiś czas temu zastanawiałam się nad polskim wydaniem tej książki. Będę wyczekiwała premiery.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja poproszę o potwierdzenie wiadomości jutro :-) Z wywiadu pamiętam, że coś się kroiło z tym polskim wydaniem, ale jednak ja taki niedowiarek trochę jestem i data nieco myląca, więc poczekam na potwierdzenie informacji w innym terminie :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kraino Czytania-wszystko potwierdzam:) Brudny Świat Tommy'ego Cordella ujrzy światło dzienne wiosną 2013:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No i cóż... wszystko się przesunęło, bo napisałam nową książkę;) Tak więc premiera BŚ przesunie się prawdopodobnie na 2014 rok...

  OdpowiedzUsuń
 8. No i ta data chyba była pechowa. Bo premiera się przesunęła, ale teraz już na 1000% książka ukaże się w lutym 2014 :)

  OdpowiedzUsuń