środa, 18 kwietnia 2012

Czy mówiłem już kiedyś, że Cię kocham?

W maju wypatrujcie mojej najnowszej książki, zatytułowanej "W zapomnieniu". Powieść ukaże się także w formie audiobooka:)

Oto zapowiedź, a także filmik autorstwa mojej przyjaciółki Kasi Pessel :)


Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham? Nie? To kiedyś Ci powiem...
Michał to mężczyzna z przeszłością. Magda to kobieta z przyszłością. On – charyzmatyczny gangster – mieszka w tym mieście zapomnienia od zawsze, ona – młoda pedagog – wraca po latach do rodzinnych korzeni.
 Michał samodzielnie wychowuje młodszego brata, który jest podopiecznym Magdy. Wychowawczyni dostrzega w chłopcu ogromny potencjał i postanawia pomóc w jego wykształceniu.
 W świat, gdzie liczą się duże pieniądze, łatwe kobiety, szybkie samochody oraz brudne interesy wkracza dziewczyna szczera i czysta. Oddaje serce mężczyźnie, którego życie nauczyło, by nikomu nie ufać. Tych dwoje ludzi staje u progu uczucia zmieniającego spojrzenie na świat i sprawiającego, że przeszłość przestaje mieć znaczenie, a ważne jest jedynie to, co mogą razem stworzyć.
 Takie uczucie zdarza się tylko raz, drugiej szansy los już nie da. Lecz czy jest miejsce dla miłości w tym zapomnianym mieście?
 „W zapomnieniu” to pełna dramatyzmu, emocji i uczuć opowieść o próbie znalezienia właściwej drogi w życiu i o tym, że prawdziwej miłości nie da się zapomnieć ani odrzucić.


Zapowiedź filmowa:8 komentarzy:

 1. A ja troszkę smucę się, bo nie załapałam się na przedpremierowy egzemplarz, ale będę próbować ,,dopaść'' go po premierze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać, zapowiada się bardzo interesującą:) Musze przyznać, że bardzo dużo czytam i jestem strasznie wybredną czytelniczką, ale w Pani książkach same notki redakcyjne są tak intrygujące, że czytając je myślę sobie, ze muszę mieć te książkę i jak najszybciej zagłębić się w lekturze. Uwielbiam takie pomieszanie wielu gatunków. W Pani powieściach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście zakochałam się w ,,Zakrętach losu". Dostałam te książkę 2 tygodnie temu na urodziny i muszę przyznać, że przeczytałam ją już dwa razy:) Zastanawiam się co się wydarzy w kolejnych częściach i żałuje, że rozwiązanie wszystkich wątków poznamy dopiero na jesień:( Śledzę też Pani bloga i wiem że zdarzało się Pani publikować fragmenty powieści po ich przeczytaniu jestem jeszcze bardziej zaciekawiona dalszymi losami braci Borowskich. Szkoda, że tych urywków jest tak mało. Może będzie jeszcze kiedyś możliwość przeczytania jakiegoś fragmentu i uchyli nam Pani rąbka tajemnicy co do dalszych zakrętów losu?:)Czytam tez Pani recenzje. Często zdarza się, że pod ich wpływem sięgam po wybraną lekturę. Potrafi Pani znakomicie przekonać czytelnika do sięgnięcia po wybraną książkę. Jestem pod wrażeniem Pani zdolności pisarskich.
  Strasznie się rozpisałam:, ale już tak mam, że jak się rozpisze to nie mogę przestać:) Pozdrawiam i życzę dalszego zapału do pracy i żeby ta praca przynosiła Pani tak samo wiele radości jak przynosi czytelnikom sięgającym po Pani następne fantastyczne powieści:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię audiobooki, więc może w takiej wersji się skuszę, hm...

  OdpowiedzUsuń
 4. Magdo, niezmiernie mi miło:) Co do Zakrętów, to na pewno przed zbliżającą się premierą będę wrzucać fragmenty, w celach promocyjnych. Teraz przygotowuję się do premiery W zapomnieniu, zachęcam, Twoja imienniczka jest główną bohaterką:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapowiada się ciekawie, chętnie bym ją przeczytała :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Już niecierpliwie czekam, tak zbieram i zbieram Twoje książki aż kiedyś osiądę i wszystkie na raz przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. audioooooboooook :D

  OdpowiedzUsuń