sobota, 25 czerwca 2011

Wielki konkurs dla "kryminalistów", czyli Zbrodnia w Bibliotece zaprasza blogerów!!!

Wszystkich blogerów piszących o książkach zapraszamy do wakacyjnej zabawy - ogłaszamy wielki konkurs na recenzję kryminału, thrillera lub horroru! Czekają na Was stosy książkowych nagród, a autorów najlepszych tekstów zaprosimy do współpracy z serwisem Zbrodnia w Bibliotece.

Warunki uczestnictwa:

1.Do 31 sierpnia 2011 r. należy opublikować na swoim blogu recenzję dowolnej książki kryminalnej, thrillera lub horroru. (Czas istnienia bloga nie ma znaczenia - można go założyć choćby teraz).

2.Recenzję tę należy poprzedzić tekstem: RECENZJA BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM PRZEZ SERWIS ZBRODNIA W BIBLIOTECE - zdanie to powinno być zalinkowane do niniejszej podstrony serwisu ZwB - http://zbrodniawbibliotece.pl/kronikakryminalna/2133,konkursdlablogerow/

3.Informację o opublikowaniu recenzji należy przesłać na adres redakcja@zbrodniawbibliotece.pl.

4.Liczba recenzji, które można zgłosić - nieograniczona.

Na koniec każdego miesiąca redakcja ZwB wybierze najlepszą zgłoszoną recenzję i opublikuje ją na serwisie w dziale KSIĘGOZBIÓR. Oczywiście dodamy link do bloga, z którego recenzja owa będzie pochodzić.

Nagrody:

1.Autor każdej zwycięskiej recenzji otrzyma SUPERPAKĘ, z 10 świetnymi książkami, którym serwis ZwB patronował w ciągu czterech lat swego istnienia.

2.Wśród wszystkich uczestników konkursu co miesiąc rozlosujemy kolejne 10 książek.

Autorów najlepszych recenzji (nie tylko tych zwycięskich w poszczególnych miesiącach) zaprosimy do stałej współpracy recenzenckiej z naszym serwisem.
SZCZEGÓŁY TUTAJ 
3 komentarze:

  1. nie obijać się, brać udział!!! ja też przypomnę o konkursie, popołudniu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wzięłam:) Może jeszcze coś podeślę:)

    OdpowiedzUsuń