niedziela, 18 grudnia 2011

Gryzipiórek zaprasza!


Zapraszam na nowy literacki blog "Gryzipiórek". Jest to nowy pomysł autorstwa grupy pisarzy, którzy poznali się na fejsbukowej grupie Tfórca. Również mam przyjemność być członkinią tej grupy i także dołączyłam do projektu "Gryzipiórek". Na blogu ukazywać się będą, a właściwie już się ukazują, autorskie opowiadania twórców bloga, wywiady z pisarzami, recenzje. 

Już teraz możecie przeczytać opowiadania Ewy Bauer, Agnieszki Turzynieckiej, Krzysztofa Maciejewskiego, Kornelii Romanowskiej, Anety Rzepki, Mai Porczyńskiej. 

Ukazał się także ciekawy wywiad z Romualdem Pawlakiem i Anną Klejzerowicz. Poza tym cyklicznie pojawiają się recenzje, między innymi mojego autorstwa.

Blog dynamicznie się rozwija, zapraszajcie do odwiedzin znajomych, czytajcie opowiadania i zostawiajcie komentarze, opinie, sugestie. ZAPRASZAMY:)))

Twórcy bloga:
Agnieszka Turzyniecka, Ewa Bauer, Michał Stonawski, Maja Porczyńska, Krzysztof Maciejewski, Szymon Adamus, Anna Pasikowska, Kornelia Romanowska, Aneta Rzepka, Wal Sadow i Agnieszka Lingas-Łoniewska.1 komentarz: