czwartek, 14 marca 2013

W szpilkach od Manolo, premiera w maju:) Wydawnictwo Novae Res.

Oto jest, okładka mojej najnowszej powieści :)


OPIS:Komedia, miejscami poważna

Kryminał, czasami niepoważny

Romans, całkiem serio!Liliana ma trzydzieści pięć lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto. Posiada także kilka niegroźnych obsesji i bardzo wybujałą wyobraźnię. Pracuje w korporacji, ale ma dość wyścigu szczurów. Gdy pewien denerwujący przystojniak zajmuje jej miejsce parkingowe, Lilka nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce znajdzie się na celowniku. Tajemniczego Michała, irytującego Sekuli, a także pewnego socjopaty, który bardzo nie lubi pyskatych „młodych gniewnych”. Tajemnicze kartki z numerkami, porwania, szalone przyjaciółki, pragnąca zięcia Mamulka, znienawidzone korpo i… gorrrący romans. Wszystko to sprawi, że na punkcie „W szpilkach od Manolo” dostaniecie prawdziwego bzika!

A Mariola Zaczyńska tak pisze o tej książce:


Powieść "W szpilkach od Manolo"  przywraca wiarę w polską komedię romantyczną, w to, że może być śmiesznie! Tak, jak w komedii powinno być! Kreuje też nowy typ bohaterki: kobiety silnej, panującej nad swym życiem i nieco grzesznej. Mocną stroną powieści są brawurowe dialogi i cięte riposty, a wątek sensacyjny to już znak rozpoznawczy autorki. Polecam! Ja przy "Szpilkach..." bawiłam się świetnie.

12 komentarzy:

 1. Wspaniała czy B-OS-K-O wyrafinowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. okładka piękna, zapowiada się ciekawa lektura...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się już doczekać. Jak do tej pory nie zawiodłam się na żadnej twojej powieści, więc wiem, że i teraz czekają mnie nie lada emocje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Albo ja tak wolno ostatnio czytam, albo Wy (pisarki, pisarze) za szybko piszecie :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam już "Bez przebaczenia" i jestem na bieżąco z Twoja literaturą, moja ulubiona autorko. Czekam więc z wielką niecierpliwością i przebieram nóżkami... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zacieram rączki. Lada dzień sama będę sobie robić smaka na tę książkę, a potem Wam. ;)
  Btw, ja bym w takich cieniutkich szpileczkach nie uszła. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Okładka zniewalająca. Myślę, że nikt się jej nie oprze.Ja z pewnoscią już padam na kolana :-) a treść na pewno porwie, jak każda książka p.Agnieszki !
  Zatem byle do maja ... :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam z niecierpliwością! Musi być u mnie na półce! ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdecznie dziękuję :))) To trochę inna książka, niż moje dotychczasowe. Dużo humoru, złośliwości, nieco sensacji i gorące uczucie. Po tych wszystkich dramatach, związanych z braćmi Borowskimi, historia Liliany była dla mnie odskocznią. Mam nadzieję, że ta opowieść Was także rozbawi, jak mnie podczas jej pisania :D

  OdpowiedzUsuń
 11. uwielbiam szpilki, zwłaszcza takie, jak z okładki! Więc te "od Manolo" też będę miała! :)
  Aga, okładka rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam szpilki, zwłaszcza takie, jak te na okładce. Więc te "od Manolo" też będę miała! Aguś, okładka super!

  OdpowiedzUsuń