wtorek, 8 stycznia 2013

Trylogia Zakręty losu wyróźniona:)

W rankingu portalu Granice.pl moja ukochana trylogia, czyli opowieść o braciach Borowskich znalazła się na 1 miejscu Lektur z dreszczykiem, rankingu, przygotowanym przez Sylwię Szymkiewicz-Borowską.

Bardzo miła to wiadomość:)

Jeszcze milsze są Wasze listy, w których piszecie tak wiele wspaniałych opinii o moich książkach. W ostatnim czasie jest mi trochę ciężko, z różnych względów i te pełne radości maile naprawdę podtrzymują mnie na duchu.
Dziękuję :)))

Tutaj link do wspomnianego wyżej rankingu: Granice.pl


17 komentarzy:

 1. Agnieszko, bardzo się cieszę, że Twoja trylogia jest tak doceniana, sama jak wiesz jeszcze nie miałam przyjemności jej czytać, ale czuję podskórnie, że jest świetna, ponieważ Ty jesteś bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, wbrew temu, co napisane jest u góry Twojego bloga!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję:))) A ze mną, różnie bywa, jak to ze złośliwym skorpionem:) Ale fajnie, że tak ciepło o mnie myślisz:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje serdecznie gratulacje. Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone.

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje :) mnie to wcale nie dziwi, jak najbardziej zasłużone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super!

  Swoją drogą moja uczelniana Goocha, otrzymała ode mnie na gwiazdkę "W zapomnieniu" i "Zakład o miłość". Drugą z nich zaczęła kilka dni temu i podobnie, jak w przypadku "Bez przebaczenia" - przepadła. Niemalże od razu wzięła się za "W zapomnieniu" i już wspominała, że po sesji bierze ode mnie ZL i "Szóstego". To się kobita wciągnęła, a powinna pisać prace licencjacką!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy ma mi być przykro (że nie pisze pracy), czy mam się cieszyć (że moje książki wciągają) :))) Hm, dylemat;)

   Usuń
  2. Możesz się cieszyć, bo rozchorowała się akurat i nie ma nawet siły pisać tej pracy, a tak spędzi trochę czasu w doborowym towarzystwie :)

   Usuń
  3. No to okej, cieszę się, ale nie dlatego, że koleżanka chora;)

   Usuń
 6. Agnieszko, zaczęłam wczoraj czytać, do pierwszej w nocy siedziałam tak mnie wciągnęła ta książka i ciągle zżera mnie ciekawość, co będzie dalej, zupełnie się tego nie spodziewałam!!! Jestem od pierwszego zdania "Zakrętów..." Twoją Wielką Fanką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie pozostaje mi nic innego, jak CIESZYĆ SIĘ :))) Dziękuję i mam nadzieję, że to dopiero początek wrażeń z moimi książkami :)))

   Usuń
  2. Tego mi było trzeba, ostatnio troszkę mniej chętnie sięgałam po wszelkie książki, a najbardziej lubię takie, od których nie mogę się oderwać, one dodają mi energii i siły!

   Usuń
 7. Serdecznie gratuluję :-) Co prawda póki co miałam szczęście przeczytać jedynie pierwszą część, ale już po tym doświadczeniu no i znając Sylwię mogę śmiało powiedzieć że wyróżnienie się należało :-) Swoją drogą, od lektury Zakrętów, choć rozum mówi że trzeba zabrać się za drugą część, serce ciągnie do Lukasa. Już się nie dziwię że to Pani ulubiona część. Szkoda, że podczas świątecznej wyzyty w Polsce zabrakło czasu na księgarnię... będę musiała jakoś wytrzymać do Wielkiej Nocy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na mój fejsbukowy profil, tam konkurs z III tomem:)

   Usuń
  2. Jak to możliwe że nie widziałam ??? Już lecę :-)

   Usuń