Czyszczenie bibliotecznych półek, część 3

Tym razem do wygrania sensacja:)

"Nie mów nikomu" Davida Rosenfelta

Inteligentna intryga i lekkie pióro. David Rosenfelt zabiera czytelników w pełną napięcia kryminalną podróż, udowadniając, że jego sława autora pierwszorzędnych thrillerów jest w pełni zasłużona.
Na jachcie Tima Wallace'a ma miejsce eksplozja. W wypadku, którego jest jedynym świadkiem, ginie jego żona, Maggie. Policjant prowadzący dochodzenie uważa, że to właśnie Tim zamordował żonę.
W sylwestrowy wieczór dwóm najlepszym przyjaciołom Tima, i jednocześnie jego wspólnikom w interesach, udaje się wyciągnąć go z domu - pierwszy raz od śmierci żony. W miejscowym pubie, kilka minut przed północą koszmar nagle powraca. "Umiesz dochować tajemnicy? Ale takiej prawdziwej?" - pyta go pijany nieznajomy. Zanim Tim cokolwiek odpowiada, nieznajomy przyznaje się do popełnienia morderstwa, a jako dowód podaje miejsce ukrycia zwłok. "Teraz to twój problem" - oznajmia Timowi i wychodzi.?
Wciągający niczym narkotyk, napisany z polotem i wyobraźnią - Nie mów nikomu to thriller, w którym wątek kryminalny i humor przeplatają się ze sobą w tak doskonałej proporcji, że po prostu nie sposób go odłożyć.

Do soboty można się zapisywać na tę książkę:) W sobotę ja i Madzia wylosujemy osobę, która otrzyma powyższy tytuł:)


 

Komentarze

 1. Madziu, wylosuj mnie, proszę! Rysia Ulatowska

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również stanę w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście i ja się zgłaszam :) żeby nie było.. Madzia, ciocia przyjeżdża 25, więc ładnie losuj, bo cię z tabliczki mnożenia odpyta...

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje zgłoszenie też się pojawia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również chętnie stanę w kolejce:-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kobieta awaria :) Nowa książka pisze się :D

Moja Jagoda daje do wiwatu :)

Tak to z facetami bywa...