niedziela, 16 marca 2014

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. Tom I.

Wydawca pozwolił mi pokazać okładkę do Zuzanny, I tomu chorwackiej historii, noszącej tytuł Szukaj mnie wśród lawendy.
Książka jest już napisana, premiera przewidziana jest na październik 2014 (prawdopodobnie będą to targi książki w Krakowie). Tom II będzie nosił podtytuł Zofia, a III - Gabriela. Te dwa tomy ukażą się w 2015 roku.

Krótki opis tej powieści:

Czy można zapomnieć o przeszłości, o stracie zaufania, o niedotrzymanych obietnicach, wreszcie o zdradzie? Każdy zasługuje na drugą szansę, czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? A może nie tak łatwo zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnej przyszłości? Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Pelješac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości. Zuzanna to pierwszy tom trylogii o uczuciach, o tym jak życie jest ulotne, o tym jak łatwo zniszczyć wszystko to, co w nim cenne i jak potem trudno to odzyskać.
Zuzanna, Zofia i Gabriela.
Trzy historie kobiet w gorących chorwackich klimatach. Daj się porwać emocjom i urzec krajobrazom południowej Dalmacji :)
5 komentarzy:

 1. Zapowiada się całkiem przyjemna historia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna lawendowa okładka i zachęcający opis :) Jak tu wygrać w Lotto i czas i pieniądze? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Eh, tak dawno nie byłam w Chorwacji, a tymczasem już w październiki dzięki "Zuzannie" znów przeniosę się tam na kilka godzin. Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejku kolejna książka:) Już się cieszę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać, och Pani Agnieszko to cudowna wiadomość, tak jak i cudowna okładka.

  OdpowiedzUsuń