sobota, 13 września 2014

Kalendarz Szkolny Cwaniaczka


Wydawnictwo Nasza Księgarnia wydało świetny kalendarz uczniowski, zwany przewrotnie Kalendarzem Cwaniaczka. Jak głosi okładka, jest to "Zdumiewający cud techniki (...) Zasilany energią z kosmosu".
Okładka jest sztywna, więc nie grozi rychłym zagięciem lub zniszczeniem, kartki są dosyć grube, wewnątrz znajdują się zabawne rysunki i scenki sytuacyjne.
Na uwagę zasługuje to, że Kalendarz nie jest dedykowany na konkretny rok, gdyż zaznaczone są w nim tylko święta stałe. Wystarczy, że uczeń będzie podkreślał dzień tygodnia odpowiadający konkretnej dacie i kalendarz ten może mu służyć przez cały okres edukacji w danej szkole. Zawiera także plan lekcji i wiele rubryk niezbędnych do zapamiętania ważnych sprawy czy wydarzeń.
Bardzo fajna publikacja, atrakcyjna na pewno dla młodego użytkownika.
Warto zaopatrzyć swoją pociechę w ten produkt, który "pomoże pamiętać o pracach domowych i zarządzać własnym czasem".

1 komentarz:

  1. Wygląda super, w podstawówce pewnie dałbym sobie rękę uciąć za taki kalendarz - uwielbiałem je, ale wówczas aż takich wybajerzonych jeszcze nie było (albo się z nimi nie spotkałem) i kupowałem zwyczajne, formatu zeszyty, a w nich pisałem, planowałem, rysowałem... to był czasy ;-)

    OdpowiedzUsuń