czwartek, 27 lutego 2014

Przebudzenie. Łatwopalni II - premiera 9 kwietnia :)))

Już mam potwierdzoną datę premiery II tomu Łatwopalnych, zatytułowanego Przebudzenie.

"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie nadszedł dla ciebie nowy dzień. Po tym przebudzeniu już wszystko będzie inne, bardziej przyjazne i mniej bolesne. Ale całej przeszłości nigdy nie wymażesz".
Bohaterowie "Łatwopalnych" zmagają się z własną przeszłością, teraźniejszością, budując mozolnie szczęśliwą przyszłość. Jarek, Monika, Sylwia, Bernie, Grzesiek, Dorota. Życie wymaga poświęceń i szybkich decyzji. Jednak czy wszyscy są na to gotowi? Kontynuacja historii o gorącej miłości w malowniczych klimatach Dolnego Śląska. 


Przebudzenie na lubimyczytac.pl: KLIK

7 komentarzy:

 1. Świetnie! Kilka dni temu przeczytałam Łatwopalnych, więc nie muszę aż tak długo czekać na kolejną część! :))) ps. Ta playlista w nagłówku, to do której książki? :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tutaj jest playlista do Łatwopalnych II:
   http://www.youtube.com/playlist?list=PLN8Okvyq35PjOe3aGi6-CkP9KtuD9D3bt

   Usuń
 2. A ta z nagłówka to po części do Wybaczenia. Łatwopalni III, nad którymi teraz pracuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna wiadomość! Od Łatwopalnych zaczęłam przygodę z Pani twórczością, więc są dla mnie synonimem świetnej polskiej literatury. Cieszę się, że nie trzeba będzie zbyt długo czekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się nie mogę doczekać! Szczególnie, że zakończenie I części trochę mnie z równowagi wytrąciło :))))
  Czekam z niecierpliwością!

  OdpowiedzUsuń
 5. Z nieukrywaną przyjemnością sięgnę po pierwszą część, a później po następną, bo zapowiada się fantastycznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Łatwopalnych przeczytałam w lutym, z uwagi na problemy życiowo-zdrowotne recenzji jeszcze nie ma, ale książka świetna! Nie mogę doczekać się na II tom zatem!
  Oby trzeci był szybko :D Bo zakończenie jedynki jest typowo takie jakie ma czytelnika do kolejnej części zachęcić, ale teraz nie mogę się doczekać ech...

  OdpowiedzUsuń