piątek, 9 stycznia 2015

Piąta rocznica :)

Dzisiaj mam małą rocznicę. Dokładnie 9 stycznia 2010 roku ukazała się moja debiutancka powieść "Bez przebaczenia". Wcześniej, w 2009 roku podpisałam na nią umowę z wydawnictwem Novae Res i (z małymi wyjątkami na niektóre książki) współpracuję z nimi do dzisiaj. Dwa lata temu pożegnałam się z pracą w korporacji i poświęciłam tylko pisaniu. To było moim marzeniem i cieszę się, że udało mi się to osiągnąć.

Dziękuję wszystkim wiernym Czytelnikom, moim przyjaciołom i rodzinie, wydawcy i wszystkim, którzy ciepło przyjmują moje powieści :)

Mam nadzieję, że jeszcze wiele czytelniczych wrażeń przed nami <3 b="">


6 komentarzy:

 1. Chociaż nie miałam jeszcze okazji czytać Pani książek, a myślę, że to kwestia czasu, życzę dużo sukcesów oraz nieustającej weny twórczej :)

  Pozdrawiam,
  Marie Bell

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczere gratulacje! :) Życzę kolejnych wielu lat owocnego pisania, dobrej współpracy z wydawnictwami, coraz szerszego grona wielbiących czytelników a przede wszystkim ... weny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 5 lat, a taj jakby to było wczoraj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta książka jest genialna! Zresztą jak wszystkie Pani Książki :)
  Pozdrawiam . :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Pani książki są świetne. Czytam je jednym tchem i z niecierpliwością czekam na kolejne. Oby więcej takich owocnych lat w Pani karierze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Wspaniała książka <3
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń