wtorek, 20 marca 2018

Abbi Glines "Kocham cię bez słów"

„Kocham cię bez słów” to pierwszy tom nowej serii bestsellerowej pisarki, specjalizującej się w New Adult. Abbi Glines zabiera nas do świata licealnych miłości, intryg, knowań, świata młodych ludzi, stojących na progu dorosłości, którzy próbują odnaleźć własną drogę, a los im tego nie ułatwia.

Maggie Carleton trafia do domu wujostwa, po tym jak jej własne życie legło w gruzach. Ojciec siedzi w więzieniu za zamordowanie swojej żony-mamy Maggie. Od tamtej pory dziewczyna nie wypowiedziała żadnego słowa. Nie chce wspominać i nie chce opowiadać o tym, co wydarzyło się w jej rodzinnym domu. Brady, jej kuzyn, dostaje ją pod opiekę, z czego nie jest zbytnio zadowolony. Zwłaszcza, że dziewczyna jest prześliczna i od razu zwraca uwagę jego przyjaciół z drużyny futbolowej.
Jego przyjaciel, West Ashby, skrywa bolesną tajemnicę związaną ze śmiertelnie chorym ukochanym ojcem. Ucieka w świat łatwych doznań, których z chęcią dostarczają mu koleżanki z liceum. Kiedy spotyka milczącą i piękną Maggie, na początku zachowuje się jak skończony drań, ale potem dzieje się coś, co całkowicie zmienia życie zarówno dziewczyny, jak i jego samego.

„Kocham cię bez słów” to piękna historia o prawdziwej miłości, o bolesnych wydarzeniach w życiu młodych ludzi, o ich walce o własne szczęście. Abbi Glines jak zawsze dostarcza szeregu emocji i wzruszeń, a wszystko jest podane w smakowity i poruszający sposób.

Serdecznie polecam tę powieść wszystkim fankom tej autorki, a także tym, którzy lubią wzruszające historie o porywach uczuć.


Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz