sobota, 11 listopada 2017

Abbi Glines "Uwiedź mnie"

Seria Sea Breeze autorstwa Abbi Glines zawsze obfituje w zaskakujące zwroty akcji, denerwujących bohaterów, namiętne sceny miłosne i dynamiczną fabułę.
Nie inaczej jest w jej najnowszej książce z tego cyklu, zatytułowanej „Uwiedź mnie”.

Tym razem poznajemy losy Jasona Stone’a, brata Jaxa, gwiazdy rocka.
Jason studiuje na Harvardzie, ma bardzo konkretne plany na przyszłość, a jego matka upatruje w nim przyszłego senatora Stanów Zjednoczonych.
Jess jest postrzegana jako zepsuta flirciara i zdecydowanie zasłużyła sobie na takie określenie. Nie wiedzie się jej dobrze, jej matka pracuje jako striptizerka, a dziewczyna ma określony wizerunek związków i mężczyzn. Sama boryka się ze swoją nastoletnią miłością, Hankiem, który nie rozumie słowa „nie” i często zdarza mu się nie panować nad złością i nad rękami.
Gdy Jess spotyka Jasona, wie, że to nie „jej liga”. Chłopak reprezentuje świat, który dziewczyna może co najwyżej oglądać na ekranie telewizora, bądź czytając plotkarskie serwisy. Jednak wkrótce okazuje się, że nie można panować nad własnymi uczuciami, bo jeśli spotka się drugą osobę, bez której nie można normalnie funkcjonować, myśleć, żyć, to nieistotne jest, z jakiego środowiska ta osoba pochodzi. Lecz czy samo środowisko jest w stanie się z tym pogodzić?

Przed Jess i Jasonem wielka próba, której nie przejścia nie ułatwią im ani najbliżsi, ani byli partnerzy, ani oni sami. I w końcu złośliwy los także stanie im na drodze. Czy zdołają pokonać wszelkie przeciwności, aby odnaleźć drogę do szczęścia? Przekonajcie się, sięgając po kolejny dynamiczny romans Abbi Glines.

W finale bardzo się wzruszyłam, a to świadczy o tym, że autorka miała świetny pomysł na podkręcenie atmosfery tuż przed końcem historii. Polecam.


Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal.

1 komentarz:

  1. Noe znam jeszcze twórczości autorki, ale mam w planach to zmienić.:)

    OdpowiedzUsuń