piątek, 31 lipca 2015

"Skazani na ból" - zapowiedź premiery, wydawnictwo Novae Res

NEW ADULT O MIŁOŚCI PONAD PODZIAŁAMI.Już 24 października ukaże się moja najnowsza powieść. Pomysł na tę historię przyniosło mi samo życie. W książce znajdziecie wypowiedzi ludzi związanych z ruchem skinheadów, będzie także specyficzna playlista i słowniczek.
"Skazanych na ból" będę podpisywać na Targach Książki w Krakowie właśnie w dniu premiery.

Będąc ze mną jesteś skazana na ból. Na cierpienie. I na niebezpieczeństwo.
Aleks ma dwadzieścia lat i od szesnastego roku życia jest skinheadem. Ma swoje bractwo, ideały i prawdy, w które wierzy. Amelia to osiemnastolatka, licealistka, która ma za sobą tragiczną przeszłość.
Drogi Amelii i Aleksa nigdy nie powinny się przeciąć. Nie łączy ich nic – ani pochodzenie, ani poglądy, ani rodzinna przeszłość. A jednak młodzi poznają się w dramatycznych okolicznościach i zakochują w sobie. Od tej chwili zmienia się wszystko.
Historia, która zwala z nóg. Dramatyczna pogoń za miłością silniejszą niż uprzedzenia, bolesne poszukiwanie własnej tożsamości i zakończenie, które nie pozwoli zasnąć.
"Szu­kam cię - a gdy cię widzę,udaję, że cię nie widzę.Kocham cię - a gdy cię spotkam,udaję, że cię nie kocham.Zginę przez ciebie - nim zginę,krzyknę, że ginę przypadkiem... "
Kazimierz Przerwa-Tetmajer


8 komentarzy:

 1. Baner już wstawiłam, a zapowiedź zrobię nieco później, wszak jeszcze troszkę czasu mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie chcę mieć tę książkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dość, że intrygująca treść to jeszcze przyciągająca okładka! Czekam na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O matko i córko! Mam strasznie daleko do Krakowa, więc będę musiała to znieść. Bardzo podoba mi się ta zapowiedź i mam nadzieję, że będę mogła przeczytać tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. czekam na premierę!!
  a może uda sie skoczyć do krakowa!

  OdpowiedzUsuń