środa, 2 sierpnia 2017

Chris Carter "Krucyfiks"

„Krucyfiks” Chrisa Cartera to pierwszy tom z serii o detektywie Robercie Hunterze. Hunter to mega inteligentny i uzdolniony policjant ze specjalnej jednostki policji w Los Angeles. Zajmuje się najtrudniejszymi sprawami i tropi seryjnych zabójców. Po tragicznej i nieco zagadkowej śmierci partnera, zostaje mu przydzielony detektyw Garcia i wkrótce obaj policjanci zajmą się tropieniem bezlitosnego seryjnego zabójcy, który wykazuje się ogromną pomysłowością podczas zabijania swoich ofiar. Poza tym okazuje się, że potwierdzają się przypuszczenia Roberta, iż w poprzedniej sprawie skazano nie tego człowieka, którego powinno się skazać. I socjopata prawdopodobnie nadal jest na wolności. Przeprowadza swoją krucjatę? Czy ma jakiś plan? O co właściwie mu chodzi? Każdy seryjny morderca zabija wedle określonego schematu. Lecz czy na pewno?

Hunter i Garcia odkrywają powoli kolejne karty, którymi gra morderca. I wkrótce okaże się, że oni także są elementem tej chorej gry, w którą wciąga ich bezlitosny zabójca. Wkrótce obydwaj staną się ofiarami, a Hunter odkryje szokującą prawdę, w którą nie będzie mógł uwierzyć.

„Krucyfiks” to wytrawny thriller z zaskakującymi zwrotami akcji i niespodziewanym finałem, który pozostawi czytelnika z wyrazem szoku i niedowierzania na twarzy. Świetnie wykreowani bohaterowie, porywająca akcja, Los Angeles, nocne kluby i podejrzane dzielnice. To wszystko znajdziecie w tej wciągającej książce, do której przeczytania gorąco was zachęcam. Dla wielbicieli thrillerów-pozycja obowiązkowa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz