wtorek, 16 kwietnia 2019

Leisa Rayven "Zły Romeo", "Zła Julia", "Złe serce". SERIA

Dzisiaj chciałam zaproponować wam romantyczno-erotyczną trylogię, na którą składają się trzy tytuły: „Zły Romeo”, „Zła Julia”, „Złe serce”. Autorką jest australijska aktorka i dramatopisarka, Leisa Rayven
Dwie pierwsze pozycje opowiadają o dramatycznych i zawiłych losach Ethana i Cassie, którzy poznają się w szkole teatralnej w Nowym Jorku. Pomiędzy tą dwójką od początku pojawia się niesamowita chemia, a gdy oboje dostają rolę w nowej aranżacji „Romea i Julii” wszyscy są przekonani, że spektakl okaże się strzałem w dziesiątkę. Lecz w przypadku Ethana Holta nic nie będzie takie proste. Chłopak ma problem z ujawnianiem własnych uczuć i chociaż od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Cassie (ze wzajemnością), to wielokrotnie ją rani, ucieka i sprawia, że życie dziewczyny zamienia się w koszmar.
Mija sześć lat. Cassie Taylor i Ethan Holt to uznani, odnoszący sukcesy aktorzy. Kiedy Cassie próbuje uwolnić się od swojej pierwszej jedynej i toksycznej miłości, dostaje nową rolę w przedstawieniu na Broadwayu i okazuje się, że jej partnerem scenicznym będzie nikt inny, jak tylko osławiony Ethan Holt. Mężczyzna, którego żmudnie próbowała usunąć ze swojej głowy i z serca.
Teraz Ethan jest nieco inny, spokojniejszy, pewniejszy siebie. I doskonale wie, czego chce. Pragnie tylko Cassie. Lecz czy kobieta będzie mogła po raz kolejny mu zaufać? Liczne retrospekcje pomogą zrozumieć, co właściwie wydarzyło się pomiędzy tą dwójką.

Tom III, zatytułowany „Złe serce” poświęcony jest siostrze Ethana-Elissie Holt, która pracuje jako inspicjentka w teatrze. Przygotowuje modne przedstawienie, w którym ma zagrać złota para Hollywood. Piękna i zdolna aktorka, Angel Bell i zniewalający Liam Queen. To właśnie to ostatnie nazwisko sprawia, że Elissa zaczyna wątpić w swoją pracę, w swoje szczęście i zaczyna wierzyć w cholerne przeznaczenie. To samo, które sześć lat temu postawiło na jej drodze Liama, a zaprowadziło ją do jego sypialni. A także do jego serca. Potem Liam zaczął robić karierę w Hollywood, zaręczył się z Angel, a Elissa została sama, przeklinając chwilę, w którym spotkała go na swojej drodze. A teraz kapryśny los sprawił, że ponownie pracują razem. Okazuje się, że nic z dawnej namiętności nie umarło, Liam nadal tkwi w sercu i głowie zrozpaczonej Elissy. Jak to się ma do tego, że zbliża się jego rychły ślub ze sławną aktorką? A może to wszystko, to tylko udana aktorska gra? 


Wszystkie części czyta się błyskawicznie, jest sporo nerwów, zwrotów akcji, tajemnic z przeszłości. Cykl obfituje w zgrabnie napisane sceny miłosne, nie brakuje także humoru. Świetne romanse, w sam raz na relaks i odpoczynek. Polecam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz