piątek, 26 listopada 2010

baz'Art Targ Ludzi Kreatywnych-ZAPRASZAM:)

Zapraszam na baz'Art Targ Ludzi Kreatywnych, który odbędzie się we Wrocławiu, w Browarze Mieszczańskim, przy ul. Hubskiej, w godzinach od 12 do 18. Stoisko numer 13:)

Będzie można się tam ze mną spotkać, porozmawiać, napić grzanego piwa i zakupić moje książki.

Do zobaczenia!
http://bazart-tlk.blogspot.com/p/uczestnicy-bazartu.html

12 komentarzy:

 1. ja chetnie bym przyszedl ale nie wiedzialem :( :( :( Rysio..

  OdpowiedzUsuń
 2. hehehhe, spotkanie będzie w grudniu, więc masz szansę;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie wybiera się Pani na Śląsk może w najbliższym czasie, na jakieś spotkanie? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm Piotr Sadowski w odczuciu studentek ;) No cóż... Mam tą kartkę gdzieś łącznie z wcześniejszą konwersacją na karkach.. No i żebyśmy się nie kłóciły to Marta narysowała go pod prysznicem, skierowanego twarzą do ściany... Więc za wiele ogólnie to nie widać, jeśli chodzi o jako takie wizualno-twarzowe wyobrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Isabelle, na Śląsku będę 22.01. W Katowicach, Empik-Silesia, godz. 16.30 Jeszcze będę to ogłaszała:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lena, Piotr Sadowski pod prysznicem... nie mam więcej pytań :D Mam zamiar zrobić niedługo ranking, kto według czytelników mógłby zagrać role bohaterów "Bez przebaczenia". Jestem bardzo ciekawa propozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No właśnie takiego odbioru się obawiałam :P No z polskich aktorów, to chyba podświadomie widzę Pawła Małaszyńskiego ale to może dlatego, że byłam pod dużym wrażeniem filmu "Katyń". Z zagranicznych? Mam lekką słabość do Kellana Lutza i tak chcą nie chcąc widziałam go czytając książkę :P

  Powiadasz, że w Katowicach będziesz... Ja w sumie swoim Ślązakom obiecałam, że ich odwiedzę w Łaziskach pod Katowicami ale kurcze termin nie taki - sesja ;) Serdecznie zapraszam również do Szczecina ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli chodzi o Paulinę, to z pewnością chętna byłaby połowa mojej grupy. A tak na poważnie to chyba Magda Walach, albo Małgosia Koroniewska?

  OdpowiedzUsuń
 9. Lena, szykuje się na 2011 sporo wyjazdow, moja menagerka Katarzyna nad tym pracuje, więc na pewno uda się nam spotkać:)

  OdpowiedzUsuń
 10. jak tworzyłam BP to Piotr to był Sawyer z Lostów:D

  OdpowiedzUsuń
 11. O no to może damy jakoś radę ;)

  Osobiście Lostów nie oglądałam, a jak już mi się zdarzyło to faktycznie Sawyer był taką ciekawą postacią, na którą nie dało się nie zwrócić uwagi

  OdpowiedzUsuń