Posty

Wyświetlanie postów z listopad, 2015

Myśli moje swobodne...

Obraz
Już mam, pięknie wydane, w twardej oprawie, na błyszczącym papierze.  Moje wiersze, opowiadania, Wasze ulubione cytaty.  I życzenia ode mnie dla Was-odręcznie napisane.  Mam nadzieję, że moje myśli staną się też i Waszymi :)))Do zamówienia tutaj: Zaczytani.pl

Kasia Pisarska "Wiedziałam, że tak będzie"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muza.


Czasami człowiek musi, inaczej się udusi. W tym wypadku, nie śpiewać, o nie, mam wiele zrozumienia i poszanowania dla uszu najbliższych. Na myśli mam tu raczej oderwanie się od rzeczywistości, odreagowanie, odpoczynek, ale nie bezmyślny, raczej inspirujący i pobudzający. Taki efekt daje przeczytanie pełnej włoskich smaków i aromatów powieści Kasi Pisarskiej, pod tytułem „Wiedziałam, że tak będzie”.
W książce tej Italia wypływa z każdej strony i dla mnie, znającej opisywane miejsca, stanowi cudowną przejażdżkę wzdłuż Jeziora Garda, do Werony, Wenecji. Jest to podróż do przeszłości i plan na kolejne wyjazdy, bo po tym, jak autorka zaprezentowała Włochy, wiem że muszę wrócić tam jeszcze raz. 
Ale nie myślcie, że to tylko opowieść o wycieczce krajoznawczej. Nie, osią fabuły jest siedemnaście milionów czterysta osiemdziesiat trzy tysiące dwieście dwadzieścia cztery… euro. Tyle właśnie wygrała we włoskim odpowiedniku naszego Lotto jedna…

Rozwiązanie konkursu z książką "Ocalenie Callie i Kaydena"

Obraz
Dziękuję za wszystkie ciekawe i pełne emocji odpowiedzi. Egzemplarze konkursowe były cztery i trafią do następujących osób:
Gracenta Eleonora Kasia Jabłońska Agnieszka Kaniuk
Serdecznie gratuluję. Adresy do wysyłki nagród proszę przesłać na mojego maila: agnieszka.loniewska@gmail.comNagrody zostały ufundowane przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.