Posty

Wyświetlanie postów z marzec, 2014

Przebudzenie-bestseller. Na 3 miejscu w literaturze obyczajowej :)

Obraz
DZIĘKUJĘ :)))


Artur Górski "Masa o kobietach polskiej mafii"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Hanna Cygler "Grecka mozaika"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Rebis.

Stephanie Evanovich "Miłość w rozmiarze XXL"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka.

"Martwy punkt" Louise Penny

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Feeria.

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. Tom I.

Obraz
Wydawca pozwolił mi pokazać okładkę do Zuzanny, I tomu chorwackiej historii, noszącej tytuł Szukaj mnie wśród lawendy. Książka jest już napisana, premiera przewidziana jest na październik 2014 (prawdopodobnie będą to targi książki w Krakowie). Tom II będzie nosił podtytuł Zofia, a III - Gabriela. Te dwa tomy ukażą się w 2015 roku.
Krótki opis tej powieści:
Czy można zapomnieć o przeszłości, o stracie zaufania, o niedotrzymanych obietnicach, wreszcie o zdradzie? Każdy zasługuje na drugą szansę, czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? A może nie tak łatwo zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnej przyszłości? Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Pelješac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości. Zuzanna to pierwszy tom trylogii o uczuciach, o tym jak życie jest ulotne, o tym jak łatwo zniszczyć wszystko to, co w nim cenne i jak potem trudno to odzyskać.
Zuzanna, Zofia i Gabriela.
Trzy historie kobiet w gorących chorwackich klimatach. Daj s…

Ankieta :)

Obraz
Zapraszam do udziału w ankiecie, chciałabym zobaczyć, od której mojej książki rozpoczęła się Wasza przygoda z moją twórczością. Ankieta jest anonimowa.
Oto link do ankiety: KLIKNIJ


Przebudzenie. Łatwopalni II - przedsprzedaż!!!

Obraz
Na empik.com już można zamawiać.TUTAJ: KLIKNIJ


Koncert Within Temptation, niesamowite spotkanie, latający telefon i inne perełki, czyli Poznań wita!

Obraz
W sobotę byliśmy na koncercie naszego ukochanego Within Temptation. Koncert odbywał się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ja z małżem i naszą Madzią, oraz nasi przyjaciele zjechaliśmy z różnych stron Polski i spotkaliśmy się w Poznaniu, gdzie czekała na nas Ania (cwaniara, ona nie musiała nigdzie jechać). Koncert był, jak zawsze, fantastyczny, Sharon dała z siebie 100%, jej mezzosopran po prostu miażdży. To nasz kolejny koncert WT i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to jeden z najlepszych zespołów grających metal/rock symfoniczny. Przed wejściem spotkało mnie coś niesamowicie miłego, otóż podeszła do mnie uśmiechnięta dziewczyna, oznajmiła, że jest fanką moich książek i chciałaby zrobić sobie ze mną zdjęcie! To był szok, naprawdę! Zrobiłyśmy wspólną fotę, którą mi potem przesłała, oto ona:
Oczywiście moi przyjaciele dbają o to, aby nie przewróciło mi się w głowie (jakby to w ogóle możliwe było) i kupili mi to:
No comments :)))
Sam koncert-bajka, kaw…