Posty

Wyświetlanie postów z luty, 2014

Przebudzenie. Łatwopalni II - premiera 9 kwietnia :)))

Obraz
Już mam potwierdzoną datę premiery II tomu Łatwopalnych, zatytułowanego Przebudzenie.
"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie nadszedł dla ciebie nowy dzień. Po tym przebudzeniu już wszystko będzie inne, bardziej przyjazne i mniej bolesne. Ale całej przeszłości nigdy nie wymażesz".
Bohaterowie "Łatwopalnych" zmagają się z własną przeszłością, teraźniejszością, budując mozolnie szczęśliwą przyszłość. Jarek, Monika, Sylwia, Bernie, Grzesiek, Dorota. Życie wymaga poświęceń i szybkich decyzji. Jednak czy wszyscy są na to gotowi? Kontynuacja historii o gorącej miłości w malowniczych klimatach Dolnego Śląska. 


Przebudzenie na lubimyczytac.pl: KLIK

J.R. Ward "Upadłe anioły"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Videograf.

"Brudny świat" promocja w Matrasie i w innych księgarniach :)

Obraz
Dobrzy ludzie podesłali takie zdjęcia :) Tak fajnie BŚ jest promowany, dziękuję, oczywiście Wydawnictwu Novae Res :)))


i po urlopie...

Obraz
Pojechałam sobie do rodzinki na tydzień. Zwiedzaliśmy zamki nad Renem, po raz kolejny Frankfurt nad Menem, nocą i za dnia, a także pagórkowate okolice Hesji. Odpoczęłam, napiłam się wina, piwka, pełen relaksik. A teraz czas wrócić do pracy i kontynuować "Wybaczenie. Łatwopalni III". A i co jeszcze dobrego? "Brudny świat" wciąż na liście bestsellerów:) I zbiera bardzo dobre recenzje! DZIĘKUJĘ :)))
a to ja na "byczeniu" i zwiedzaniu :)Brudny świat BESTSELLER :)))

Obraz
Dziękuję Wam :))) Brudny świat na empik.com jest w przedsprzedaży a już znalazł się na liście bestsellerów, a w kategorii Romans jest na 1 miejscu!
To wszystko dzięki moim kochanym wiernym CZYTELNIKOM. DZIĘKUJĘ :)))

"Easylog" Mariusz Zielke

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Akurat (Muza).

Co w trawie piszczy?

Obraz
A piszczy ino tyle, że zajęta jestem do granic możliwości. Ale chyba nadmiar pracy daje mi powera, zwalczyłam nudę i niechęć do robienia czegokolwiek, seriale jednak nadal oglądam, chociaż już nie z takim natężeniem, jak chociażby miesiąc temu :) (Sherlock nadal Number One!)
Dzisiaj premiera Brudnego świata (w księgarni wydawcy), a oficjalna premiera 21 lutego. 27 lutego zapraszam na spotkanie autorskie do Biblioteki przy ul. Szewskiej we Wrocławiu, na godzinę 18. Porozmawiamy tam sobie o Brudnym świecie i innych moich książkach.
Pracuję teraz nad nową powieścią (nocami piszę, co jest ewenementem, coś mi się poprzestawiało). Będzie to "Wybaczenie", czyli dalsze losy bohaterów znanych z Łatwopalnych I i II.
Ruszyła III edycja Festiwalu Literatury Kobiecej "Pióro i Pazur". Moja książka "W szpilkach do Manolo" została zgłoszona w kategorii "Pazur". Trzymajcie kciuki :) LISTA zgłoszonych powieści
Dzisiaj ruszył dodruk "Bez przebaczenia" w nowe…

Agnieszka Gil "Układ nerwowy"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia.

J.A. Redmerski "Na krawędzi nigdy"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Filia.