Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2013

Obrońca nocy na liście bestsellerów :)

Obraz
Dziękuję Kochani Czytelnicy, to wszystko dzięki Wam :))))

Fotorelacja w Dzienniku Literackim.

Obraz
Dziennik Literacki zamieścił świetną fotorelację Targów Książki w Krakowie.  Moje zdjęcia też się tam znalazły.  Wszystko możecie zobaczyć pod tym linkiem: Dziennik Literacki KLIK
A to ja: 


Targi Książki w Krakowie 2013

Obraz
Już jestem we Wrocławiu. Zmęczona, ale szczęśliwa i naładowana pozytywnymi emocjami. Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzili w sobotę, gdzie na stoiskach moich wydawców podpisywałam dwie najnowsze powieści: Łatwopalnych i Obrońcę nocy. Liczba Czytelników, którzy na mnie czekali, przerosła moje najszczersze oczekiwania. Ręka bolała mnie od podpisywania, ale słodki to był ból. Rozmowy, wspólne fotografie, podpisy, propozycje spotkań (pozdrawiam Panie z biblioteki w Radzyniu Podlaskim i Radzionkowie). Spotkałam się także z innymi Pisarkami, odwiedził mnie również jeden recenzent z Biblionetki, który bardzo krytykuje moje powieści. Tym razem był uśmiechnięty i przyszedł z moimi książkami, z prośbą o autograf. Czyli co? Literatura łączy! Bez wątpienia, wszystko trzeba robić z klasą i tego się trzymam ;)
Jedna z Czytelniczek obdarowała mnie pysznymi muffinkami, dziękuję, czekolada jest okej!
Wrzucam kilka fotografii, więcej możecie zobaczyć na moim fanpage'u na FB :) FANPAGE-KLI…

"Łatwopalni" najlepszą Książką na Jesień 2013

Obraz
Właśnie otrzymałam zdjęcie od Wydawnictwa Filia, wczoraj wydawca odebrał dyplom :) A ja jutro wezmę go w swoje ręce, bo w sobotę właśnie jestem w Krakowie, podpisuję Łatwopalnych i Obrońcę nocy. Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na tę jesienną, dolnośląską opowieść :)

Obrońca nocy - egzemplarze autorskie już u mnie :)

Obraz
Obrońca nocy dotarł już do mnie :) Ślicznie wydany, aksamitna okładka, pachnie, ach! I już teraz mogę czuć się bezpiecznie, skoro Nocny Łowca nade mną czuwa ;)

Magdalena Witkiewicz "Zamek z piasku"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Autorki.

Polskie Radio Wrocław-wywiad na żywo.

Obraz
21 października o godzinie 11 będę na żywo w PR Wrocław. Poopowiadam zapewne o Łatwopalnych i moim Dolnym Śląsku.Trzymajcie kciuki!POLSKIE RADIO WROCŁAW

Abbi Glines "Spróbujmy jeszcze raz " (Tom 2)

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal.

Abbi Glines "O krok za daleko" (tom 1)

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal.

Guillaume Musso "7 lat później"

Obraz