Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2013

Veronica Henry "Noc w Orient Expressie"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal.

KONKURS!!! Do wygrania weekend dla dwóch osób w Zamku Czocha :)))

Obraz
Czytaliście "Łatwopalnych"? Chcecie ruszyć tropem Jarka i Moniki? Lubicie Dolny Śląsk, albo dopiero chcecie go poznać? TEN KONKURS JEST DLA WAS :)))

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie wydawnictwa Filia TUTAJ

Łatwopalni już na liście bestsellerów :)))

Obraz
Dziękuję za zaufanie:) Historia Jarka i Moniki wiele mnie kosztowała, mam nadzieję, że widać to w każdym napisanym zdaniu. Miłej lektury :)))

Zapraszam 27 września do Matrasa we Wrocławiu :)

Obraz

Katowickie Targi Książki, 22 września 2013r.

Obraz
Dziękuję wydawnictwu Filia i portalowi Granice.pl za możliwość spotkania się z czytelnikami:) Oto kilka fotografii, uwieczniających te miłe chwile:


Anna Klejzerowicz "Córka czarownicy"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i portalu Czytajmy Polskich Autorów.

Mhairi McFarlane "Nie mów nic, kocham cię"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal. Rachel i Ben, Ben i Rachel. Wszyscy studiujący z nimi przyzwyczaili się, że ta dwójka przyjaciół nigdy się nie rozstawała. Wspólne imprezy, wspólna nauka, wspólne przeżywanie porażek i niepowodzeń, dzielenie się tajemnicami, komentowanie nieudanych randek. Przyjaźń na wieki? Chyba nie. Teraz Rachel jest po trzydziestce, właśnie rozstała się z narzeczonym, z którym była przez ostatnie trzynaście lat, a od dziesięciu lat nie widziała swojego najlepszego przyjaciela, Bena. Co tak naprawdę wydarzyło się dekadę temu? Czy było to coś, co nie pozwoliło młodej kobiecie ułożyć sobie życia i wspólnie budować przyszłości z Rhysem? Lecz chyba nadszedł czas na rozliczenie się z przeszłością, bo oto do Manchesteru wraca… Ben. Rachel zdaje sobie sprawę, że jej uczucie do tego zniewalającego mężczyzny nie minęło, że cały czas się oszukiwała, pozwalała, żeby ślepy los decydował za nią, aby kto inny podejmował decyzje. Właśnie z tym dziewczyna m…

Autorskie :)))

Obraz
Już są, jeszcze cieplutkie... Jestem, ach! Szczęśliwa!


Arne Dahl "Sen nocy letniej"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Czarna Owca. Arne Dahl znajduje się na liście pisarzy, po których powieści sięgam w ciemno. Kiedyś, przypadkiem trafiłam na jego książkę traktującą o specjalnej jednostce policji zwalczającej przestępczość międzynarodową i od tamtej pory niecierpliwe czatuję na kolejne odsłony tej serii. Drużyna A, bo tak właśnie nazywa się jednostka, to grupa niezwykle różnorodnych ludzi, którzy z olbrzymim zaangażowaniem działają na arenie walki z międzynarodowymi najcięższymi przestępstwami. W najnowszej powieści z cyklu, zatytułowanej „Sen nocy letniej”, grupa staje do trudnej rozgrywki nie tylko z pomysłowym mordercą, który porusza się po Europie tak swobodnie jak po własnym podwórku, ale także musi się borykać z wieloma zmianami wewnątrz organizacji, co czasami okazuje się bardzo trudne. Legendarny przywódca Drużyny A odchodzi na emeryturę, jego miejsce zajmuje Kerstin Holm. Jej partner (i w sumie główny bohater poprzednich części) Paul Hjelm tak…

Rick Reed "Wściekły"

Obraz
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Co u mnie piszczy?

Obraz
Co w trawie, a właściwie u mnie piszczy? Wróciłam z urlopu i od razu spadło na mnie milion rzeczy, ale to chyba norma? Mam nadzieję.  Ale są to same pozytywne sprawy, więc takie obciążenia zawsze mile widziane :)
Już tylko kilka dni dzieli mnie i Was mam nadzieję ;) od premiery pewnej dramatycznej historii. 25 września nakładem wydawnictwa Filia ukażą się "Łatwopalni". 
Dolny Śląsk, niemiecka przeszłość, spalona słońcem ziemia, intensywna, mieniąca się kolorami jesień i małe miasteczko u stóp gór. Tam przyjeżdża on – mężczyzna, który wciąż ucieka. Kiedyś wydarzyło się coś, przez co już nigdy nie będzie mógł normalnie żyć, nie zazna spokoju. Spotyka ją, śliczną nauczycielkę, której brakuje wiary w siebie i którą dusi małomiasteczkowy konwenans. Ich spotkanie jest jak cud – wybucha jesień, pali słońce, rodzi się miłość. Ale los znowu zadrwi z obojga.


Natomiast 21 października nakładem wydawnictwa Novae Res ukaże się pewna szalona historia, którą napisałam cztery lata temu. jest to …